Volejte: +420 737 579 371

Fantazii se při zdobení nehtů meze nekladou.

Jste extravagantní? Zvolte tvar nehtů: Pipe, Mandle, Edge nebo Silleto..

Součástí nabídky studia je zakázková výroba doplňků, prstýnků, které korespondují s nehty či vzorem na večerních šatech.

Zkrášlete svoje ruce extravagantním 3D zdobením pro sváteční příležitosti

Zvolte prstýnky, které korespondují s nehty či vzorem na večerních šatech..

Vítejte na stránkách nehtového studia Lilija Michalíková.
Ve studiu Lilije Michalíkové se Vám poskytnou služby na vysoké profesionální úrovni. V nabídce studia jsou všechny dostupné techniky jak modeláže, tak i zdobení nehtů (Nail Art). Manikúru si můžete vybrat jak suchou, tak i mokrou nebo japonskou (PShine). Produkty, se kterými pracuji, byly vybrány pro svou nejvyšší kvalitu, která je osvědčená na celém světě. Zaručuji profesionální jednání a dlouholeté zkušenosti v oboru. Prohlédněte si moji Nail Art fotogalerii jako inspiraci pro zdobení Vaších rukou.

Proč mé studio?

   P      PROFESIONALITA

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru a mnoha oceněním z českých a mezinárodních soutěží můžu nabídnout služby na vysoké profesionální úrovni.

   R      RADOST

V nabídce studia jsou všechny dostupné techniky modeláže a zdobení nehtů.

   O      ORIGINALITA

Cesta k originalitě vede přes výjimečný design, vkusné zpracování, nápaditost a prvotřídní kvalitu používaných materiálů.

   F      FANTAZIE

Fantazii se při zdobení nehtů meze nekladou. Můžete si vybrat zdobení ze všech existujících technik Nail Artu.

   I        INSPIRACE

Zaručujeme Vám profesionální jednání a dlouholeté zkušenosti v oboru.

 

Často stačí jen letmý pohled na ruce, abyste měli jasno o povaze, způsobu života a o zvycích jejich majitelky. Ne nadarmo se říká, že se věk ženy dá zjistit z jejích rukou. A to znamená, že se má o ruce pečovat. Záruka úspěchu se neskrývá ve sváteční, ale v každodenní péči o ně.

Ne každému z nás příroda nadělila pevné, hladké a silné nehty. V dnešní době to není problém, protože Vám na pomoc přichází manikúra a nehtová modeláž. Během krátké doby se Vám vykouzlí na rukou nehty Vašich snů, které nevyžadují velkou péči, jsou stále krásné a můžete si vybrat libovolnou délku a tvar nehtů.

A když už máte krásné nehty, tak si můžete dopřát nail art jako třešničku na dortu.
Toto slovo pochází z angličtiny a znamená umění zdobit nehty. S pomocí nail artu se dají vytvořit neopakovatelná a jedinečná zdobení, která zvýrazní Váš osobní styl. Podle mne je nail art způsob, jak vytvořit z Vašich rukou umělecké dílo. Mít krásné a upravené nehty znamená přitahovat pozornost ostatních lidí, nechat po sobě výraznější dojem, a je to také způsob, jak si zvednout sebevědomí.

Do nail artu se řadí jakýkoliv způsob zdobení nehtů, ale i v tomto odvětví panují módní trendy.

  • Do nejpoužívanějších způsobů zdobení nehtů můžeme zařadit ruční malbu akrylovými nebo akvarelovými barvami.
  • Malbu barevnými gely nebo použít barevné gely v kombinaci s fólií nebo třpytkami.
  • Velice zajímavý efekt vytváří 3D design akrylem na povrchu hotového nehtu. Je to plastické zdobení nehtů, které vzniká perforací akrylové hmoty pomocí štětce většinou do tvarů květin
  • Jedním z nejkrásnějších zdobení je pro mne akvarijní nebo vnitřní 3D efekt – plastické zdobení uvnitř modelovaného nehtu.
  • Velice efektně ještě vypadají křišťálové nehty, které připomínají slzy, ve kterých se zasklily živé květy, motýli nebo jemná barevná mlha.
  • Efektivně vypadá zdobení s použitím elementu potisku ze šatů zákaznice v dekoraci nehtů.
  • Velmi často se používají dekorace jako kamínky, perličky, lesklé fólie, peří, piercing nehtů a krajka. Velkou popularitu také nabírají nalepovací ozdoby.


Na umělých nehtech vydrží zdobení mnohem déle než na přírodních, ale i tady máme pomoc v podobě podkladové gumy (Bonder) na vlastní nehty. Bonder používáme pod lak, a nositelnost zdobení se prodlouží o týden i více.Nicméně větší popularitu teď získaly barevné gel-laky na přírodní nehty, které se tvrdí v UV lampě a drží skutečně dlouho. Dají se použít jak v jednobarevném provedení jako lak, tak i v kombinaci s malbou.

Ukázky z mého studia