Volejte: +420 737 579 371

Školení Nail Artu jsou určené každému, kdo už pracuje v oboru nehtový designér a chce se zdokonalit v určitých technikách, je pro zájemce, kteří se tomu teprve učí, a jsou také určena všem těm, kteří mají rádi zdobení nehtů. Moje školení mají za cíl, seznámit účastníky s různými druhy Nail Artu, od základního až po soutěžní úroveň.

Chcete odhalit tajemství, tipy a triky různých Nail Artových technik?

Přihlašte se na školení NAIL ARTU!

Tady se kromě jiného dozvíte mnoho zajímavých informací a nových trendů z Vašeho oboru. Velký důraz je kladen na osobní přistup k jednotlivým účastníkům kurzu. Proto probíhá výuka v menších skupinách od 3 do 7 lidí.

Velká pozornost je během školení věnována praxi: řadu nabytých znalostí si budete moci vyzkoušet a procvičit přímo na místě. Naučíte se různé druhy atraktivního zdobení, které zaujme Vaše zákazníky.

Po absolvování mých školení budete provozovat svou praxi snadno o třídu lépe, protože Vám nabízím nejnovější trendy a techniky z oboru Nail Art.

Podmínky pro registraci na školení v České republice


- pro účast na Vámi vybrané školení je třeba se objednat písemně (e-mailem), a to na konkrétní termín

- po mém potvrzení (e-mailem) volného místa ve Vámi vybraném termínu musíte zaplatit finanční zálohu ve výši 50% z ceny kurzu

  na bankovní účet č. 236170217/0300 nejpozději 7 dnů před zahájením školení

- ve zprávě pro příjemce platby uveďte vaše příjmení a název Vámi vybraného školení

- jako variabilní symbol uveďte datum školení

- registrace je platná až po zaplacení zálohy na konkrétní termín školení, a není přenosná na jiný termín nebo na jiný druh školení

- v případě, že se na školení z jakéhokoliv důvodu nedostavíte nebo zrušíte svoji účast na školení, je Vámi zaplacená záloha nevratná a nepřenáší se na jiný termín!

- termíny uvedené na mých webových stránkách jsou aktuální, ale v případě, že nebude nabrán min. počet zájemců (3 osoby) na konkrétní termín, může být školení zrušeno.

Proto je účast na školení možná až po mém písemném (e-mailem) potvrzení Vaší účasti na Vámi vybrané školení v konkrétním termínu.

Pokud však již máte moje písemné potvrzení (e-mailem) o Vaší registraci na konkrétní termín a zaplatili jste již zálohu, je registrace platná.