Volejte: +420 737 579 371

TRENDY PLESOVÉ SEZONY

Začátek nového roku tradičně znamená i začátek plesové sezóny. Ani letos tomu není jinak.


nail design lilija michalikova plesoveVčasná příprava k slavnostním příležitostem zahrnuje mimo pořizování nových šatů, návrhu účesu a líčení bezpodmínečně i péčí o ruce a nehty.

Jakýkoliv nail design, který navrhnete zákaznici, bude vypadat nesrovnatelně lépe, jestli budou ruce předběžně připravené za použití manikúry, peelingu, masek a parafinových zábalů.
Zavčasná péče o stav pokožky rukou pomůže zlepšit stav a vzhled kůže a odstranit případné nedokonalosti. I když na to mnoho žen zapomíná, jsou ruce a nehty jejich vizitkou.

Zdobení je pro každého nehtového designéra pomyslnou třešničkou na dortu celého procesu modelování nehtů. Každý může naplno upustit uzdu své fantazii a přetvořit nehtový design v umělecké dílo.

K ozdobení svátečních nehtů můžeme použít různé techniky od čínské a ruční malby počínaje, až po plastický design, a to jak vnitřní, tak i prostorový. Neopakovatelným dojmem působí kombinace více technik.
Z doplňků pro nail art můžeme použít během plesové sezony hlavně křišťálové kamínky, ozdobné kuličky, různobarevné fólie, glitry, krajky atd.

Kombinováním různých zdobících technik a nail art materiálu můžeme snadno vystihnout originalitu celkového stylu nositelky nehtů.

Hledáte inspiraci pro slavnostní příležitost?

Poproste zákaznici o ukázku šatů, ve kterých chce zazářit během plesu. Možná, že právě tam najdete tak důležitou inspiraci pro svoji tvorbu. Možná, že to bude neobvyklá barva nebo potisk, výšivka nebo použitá krajka. Ve všem se dá najít ten potřebný záblesk budoucího návrhu.nail design lilija michalikova plesove b

Zachycení vhodné kombinace barev umožní nositelce designu barevně doladit design nehtů i do více druhů večerních rób, a tím i prodloužit nositelnos designu.
Technika 3D je sice náročná na čas, ale výsledek Vás nenechá dlouho čekat na úspěch.
Třpytivé křišťály v centru květů dodávají designu fascinující kouzlo.

Výstřední tvar nehtů, kombinace barev použitých v designu, kontrastní plastický květ a třpyt kamenu působí vcelku jako šperk na rukou nositelky. Proto je lepší vynechat prstýnky a nechat nehtový design zazářit v plné kráse. Čím je výstřednější zdobení na nehtech, tím méně doplňků použijeme.

Motiv, který chcete vytvořit na slavnostní příležitost, vždy předem promyslete a třeba i předkreslete na papíru.
Informujte se u zákaznice nejen na vzhled šatů, ale i na módní doplňky a šperky, které si hodlá vzít. Je důležité, aby byl nail design pokračováním celkového stylu nositelky designu, podtrhnul krásu rukou a nevytvářel disharmonii celku.

Sice i v úpravě nehtů rozhoduje aktuální móda, ale je lepší zvolit si takovou variantu designu, při které se bude zákaznice dobře cítit nejen o slavnostní příležitosti, ale i během běžného nošení.

Někdo má rád výstřednější design, někdo romantický a někdo elegantní. Výhodou současné doby je to, že se dají i styly míchat a vytvářet svůj individuální a neopakovatelný styl, a to i v nail artu.