Volejte: +420 737 579 371

NA HRANĚ NEHTU A ŠPERKU - TO JSOU EDGE NEHTY

 

Dáváte-li přednost nevšedním tvarům nehtů, které dodávají rukám elegantní vzhled, tak byly nehty ve tvaru EDGE stvořeny právě pro Vás.

nail design lilija michalikova edge aOd ostatních se liší originalitou a architekturou stavby. Když použijete vkusnou barevnou kombinaci a odpovídající způsob zdobení, budou působit jako šperk na Vašich rukou.

Autorkou tvaru Edge je ukrajinská nehtová designérka Valentina Denisenko, která s ním záhy slavila úspěch nejen po celé Evropě, ale i v Americe.

Specifická konstrukce nehtů Edge spočívá ve vymodelování volného okraje do tvaru střechy.
Dvě stěny se spojují v centrální ose nehtu a vytvářejí tak nosné žebro a hranu, čímž dodávají nehtům velkou pevnost a dlouhou životnost bez rizika poškození.nail design lilija michalikova edge b

Díky zlomu dvou ploch pod přesným úhlem a centrální hraně můžete modelovat velmi tenké nehty na volném okraji, a tím dosahovat až křišťálového vzhledu designu.

Před začátkem modelování nehtů ve tvaru Edge je důležité absolvovat školení u odborných školitelů, kde se dozvíte vše potřebné o proporcionálních poměrech a naučíte se přesně dodržovat pravidla modeláže.

Velkou pozornost musíte věnovat práci se šablonou, její přípravě k modeláži a upevnění k nehtu. Při nesprávné manipulaci a upevnění šablony hrozí narušení statiky nehtu, a tím i zhoršení pevnosti.

Při správné modeláži Edge tvaru a dodržení všech stupňů sklonu a parametrů Vás budou tyto nehty těšit dlouhou životností a pevností. Při vkusném výběru barev designu a zajímavém nail artu můžete vytvářet skvosty na rukou Vašich zákaznic.