Volejte: +420 737 579 371

Slavnostní extravagance

Slavnostní extravagance

nail design lilija michalikova extravagance

S obdobím mrazů a sněhu k nám přišel čas nablýskaných společenských událostí, na nichž rádi předvedeme nové šaty, ale i celkový, vkusně sladěný vzhled. A pokud chcete být opravdovou hvězdou večera, krásné nehty s nevšedním designem Vám rozhodně nesmí chybět.

Proč si tedy s výběrem designu nedat opravdu záležet? Pokud rádi experimentujete a nebojíte se barev, můžete bez obav zvolit odvážnější nehty. Ve výběru se meze nekladou. Pokud chcete působit rázně a upoutat pozornost designem nehtů i na dálku, sáhněte potom po červenočerné barevné kombinaci a oživte design kamínky. Pak máte na výběr buď stříbrné nebo zlaté zdobení, které zaručeně rozzáří nehty.

Pokud sáhnete po vášnivě rudé barvě a vhodně zvolíte šaty i doplňky, aby dokonale ladily s Vaší osobností, uděláte rozhodně dobře. Červené odstíny vždy bodují v žebříčku oblíbenosti. Ideálně ladí se zlatými detaily designu. Neuděláte chybu, když dáte přednost designu ve fialové nebo švestkové barvě.

Svůj celkový vzhled oživíte, když na nehty použijete metalické odstíny laku. Design bude výraznější spíše s černou grafickou malbou než s bílou, ale to záleží hlavně na barevném sladění oblečení a také na typu nositelky nehtů.

Hitem sezóny jsou také nehty ve zlaté nebo stříbrné barvě. Design volíme dle barevné typologie jejich nositelky nebo dle vybraného druhu šperku.