Volejte: +420 737 579 371

Podzimní trendy ve zdobení nehtů

Podzimní trendy ve zdobení nehtů

Podzimní design se podstatně liší od letních trendů.

nail design lilija michalikova podzimniA proto nastal čas, pomalu se loučit s pestrými kombinacemi růžových, fialkových a jiných veselých barviček a přejít do palety odstínů vhodných pro sychravý podzim.

Vínová, hnědá, béžová a podzimní odstíny fialové a zelené, sladěné s vypracovaným designem, jsou v tomto období aktuální.

Vhodně vybraný druh Nail Artu ke stylu oblékání zákaznice nejen zvýrazní, ale i celkově podtrhne outfit.

A jelikož letošní podzim patří svým stylem v módě i v líčení odvážným, nabídněte svým zákaznicím odvážnější tvar nehtů, jako třeba Stilet nebo Edge.

Spojení extrémního tvaru nehtů a odvážného designu vykouzlí na rukách zákaznice nevšední extravaganci.nail design lilija michalikova podzim

Toužíte-li po oživení podzimního designu na nehtech, použijte jako základ designu podzimní barvu vhodnou k barevné typologii zákaznice a rozzařte ji kontrastním designem. Použijete-li 3D zdobení, získá design na originalitě a kreativitě.

Pro ty, kteří nemají dost odvahy nosit na rukách vyzývavé desénové kreace, nabízí podzim jemnou eleganci.

I když nepatříte zrovna mezi ty největší lvice s odvážným zdobením, můžete vynikat i s vkusným zdobením v jemných odstínech a působit něžně s designem v odstínech béžové nebo slonové kosti.

Možná se tato kombinace bude zdát jako nuda, ale křehká přirozenost a romantika patří k ženě v každém období.

I jemný design může byt zajímavý, když vsadíme na propracované detaily ve zdobení.