Volejte: +420 737 579 371

ZIMNÍ NAIL ART

 

Podzim končí, ze stromů opadalo barevné listí a sychravé počasí nám s prvními mrazíky připomíná, že je zima doslova za dveřmi. Těšíme se na první sníh a na zimní radovánky.

nail design lilija michalikova zimn art aZdálo by se, že je Nail Art v zimě méně žádaný, jelikož schováváme ruce v mrazivém počasí do rukavic. Zima ale vůbec nemusí být nudným obdobím. Zima je právě to kouzelné období, během kterého se chce na nehtech odrazit stav duše.
Zima je bohatá na svátky a na příležitosti k setkaní s blízkými a kolegy v příjemné atmosféře, a to je také důvod, pro chtějí ženy vypadat lépe.

Jaké jsou trendy na nadcházející sezónu? Zimní sezóna se vyznačuje velmi protikladnými směry. Na jedné straně dominují výrazné odstíny laků na kratších nehtech, a na druhé straně jsou v módě hlavně tlumené a něžné odstíny.
Během svátků je pro umělé nehty vhodný složitější a výraznější nail art s použitím krajek, glitrů a jiných doplňků.nail design lilija michalikova zimn art Důležitý je přitom působivý efekt směsí technik a vypracované detaily designu.

Během zimního období vždy uspějete s designem v různých odstínech modré barvy.
Proto jsem připravila design, ve kterém jsem použila celou škálu modrých odstínů od světlé blankytné přes tmavě modrou, která přechází až do černé.

Pro zvýraznění svátečnosti designu a mrazivého třpytu sněhu jsem sáhla po akrylech obsahujících třpytky.

Pro dosažení prostorového efektu jsem zkombinovala techniku malby, která přechází v 3D design a opačně.

Tím dostal design prostorovou hloubku. Pro dosažení většího prostorového efektu promalujeme design ve světlých částech bílou akrylovou, vodou ředitelnou barvou.

Po zapečetění designu modeláží čirým akrylem a vypilování jsem design doplnila závěrečnou malbou.
Pro vytvoření vánoční nebo novoroční nálady můžeme doplnit design malbou zasněžených větví kaliny a v nich sedících ptáčků, imitovat mrazivé vzory nebo doplnit zdobení malovanými vločkami.

Během kouzelného zimního období se fantazii meze nekladou. Je jen na Vás, jak využijete tento čas ve Vaší tvorbě.